Súťaž

SÚŤAŽ NA TÉMU VOĽBY EURÓPSKEHO PARLAMENTU

Informačná kancelária Európskeho parlamentu na Slovensku aj tento rok organizuje pravidelný kvíz pri príležitosti osláv Dňa Európy, ktorým si pripomíname slávnu Schumanovu deklaráciu ako začiatok budovania súčasnej Európskej únie. Kvíz na tému volieb do Európskeho parlamentu 2014 bude určený pre študentov vysokých škôl.

Dlhodobo sa teší veľkému záujmu zo strany študentov, preto prosíme trojčlenné tímy, aby sa do súťaže prihlásili na e-mailovej adrese epbratislava@europarl.europa.eu najneskôr do 2. 5. 2014. Do tela správy prosím uveďte mená súťažiacich, celý názov školy a telefonický kontakt. Súťažiť sa bude v pondelok, 5. mája od 11.00 hod v priestoroch Európskeho informačného centra na Palisádach 29 v Bratislave.

Pre najúspešnejší tím budú pripravené tri lístky na koncert Slovenského komorného orchestra ku Dňu Európy, ktorý sa pod taktovkou Ewalda Danela uskutoční v Primaciálnom paláci v Bratislave dňa 8. mája 2014  za účasti významných osobností politického i spoločenského života, a množstvo vecných cien venovaných Informačnou kanceláriu Európskeho parlamentu.

Viac informácii nájdete na internetovej stránke TU  alebo na tel. č. 02/ 5942 9697.

Vzhľadom na obmedzený počet súťažiacich družstiev môžu byť do súťaže zaradené prvé 4 prihlásené tímy. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu účasť.

Informačný plagátik